Docieplenia

Posiadamy załogę i sprzęt do profesjonalnego wykonania remontów budowlanych, szczególnie dociepleń ścian i dachów w budynkach jednorodzinnych jak i wielorodzinnych. Zajmujemy się także kompleksowym wykonawstwem budynków jednorodzinnych. Posiadamy punkt handlowy z własnymi materiałami budowlanymi.

Wykonujemy profesjonalnie docieplenia i elewacje zarówno styropianem jak i wełną w różnych systemach . Szczególnie polecamy system GreinPlast, który jako jeden z niewielu posiada tynki silikonowe cechujące się dużą odpornością na warunki atmosferyczne i zielenienie ścian. Robimy również elewacje z klinkieru.

Wykonujemy wszelkiego rodzaju dachy i poszycia dachowe – nowe oraz remonty. Wykonujemy kompleksowo budowy domów jednorodzinnych „pod klucz” jak i wszelkiego rodzaju prace wykończeniowe i remontowe.

Wyszukane rozwiązania wystroju wnętrz i elewacji. Na nasze prace udzielamy wieloletnich gwarancji. Udzielamy bezpłatnego doradztwa dotyczącego w/w oferty. Prowadzimy szeroki zakres usług dociepleń budynków.

Docieplenia, Uchacz - Wynajem rusztowań, Szalunki, Docieplenia, Usługi budowlane, Małopolska


ładowanie

do_gory